Oficjalna strona klanu Trackmania Bot Boys

Zjebane forum klanu Bot Boys !!!


#1 2009-11-12 09:02:42

Rezy

Botek&Mapper

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 162
Punktów :   

Książki

Ten sam temat założyłem na tmpl więc pogadajmy też tutaj... o książkach. Dla wielu wszelkie zło ( za dużo literek), dla reszty najlepszy sposób na zabicie nudy. Jak wiadomo książki towarzyszą nam od wielu lat. I tutaj pada moje pytanie. Jakiego typu książki lubicie czytać najbardziej, jakich autorów oraz najciekawsze oraz ulubione według was tytuły.


To ja zacznę :

Typ: Kryminał, Fantasy
Autorzy: Joanna Chmielewska, Andrzej Pilipiuk, Andrzej Sapkowski, J.R.R Tolkien, John Ferris
Tytuły lub sagi/trylogie/tomy itp:
1. Seria opowiadań z życia Jakuba Wędrowycza napisanych przez Andrzeja Pilipiuka ( "Kroniki Jakuba Wędrowycza", "Czarownik Iwanow", "Weźmisz czarno kure", "Zagadka Kuby Rozpruwacza", "Wieszać każdy może", "Homo bimbrownikus). Naprawdę polecam. Humor nieziemski, bardzo ciekawe historie, skandale itd.
2. Saga Endera napisana przez Orsona Scotta Carda. Przyszłość, trochę strategii itp. Ogólnie bardzo przyjemne w odbiorze. Jak zacząłem czytać tak skończyć nie mogłem i wszystkie części przeczytałem na tzw. raz.
3. Saga Wiedźmińska Andrzeja Sapkowskiego. Myślę, że do lektury tej sagi nie muszę nawet nakłaniać. ; ]
4. "Axeman Nadchodzi" Johna Farrisa. Tutaj zmiana. Już nie fantastyka a kryminał. Polecam, ponieważ książka naprawdę wciąga. ; ]


No i to jest moje tzw. TOP.

A jakie książki wy czytacie. A jeśli nie czytacie to napiszcie dlaczego ;p.

Dla mnie książki są dopełnieniem nauki w szkole i po za nią. Wzbogacają nasze słownictwo, często opisują ciekawe wydarzenia, które miały miejsce naprawdę, rozwijają polszczyznę oraz wyobraźnię. Nie widzę życia bez książek. Świat bez książek prawdopodobnie będzie światem debili.


http://img.userbars.pl/36/7191.png

Offline

 

#2 2009-11-14 00:26:52

TDIPOWER !!!

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Książki

Dla mnie najlepszą lekturą jest magazyn "TopGear" ^^
Przeważnie przeczytam go w 2-4 dni i potem muszę czekać następny miesiąc do następnego numeru
W sumie to ma 140 stron około ale dużo samochodów w tym jest xD


I jeszcze jedna książka mi się podobała nie pamiętam autora ale tytuł to "czytanie z dłoni"
To było mianowicie przeżycia człowieka w getcie Warszawskim. Mało znana książka a autor ale bardzo dobrze napisana i zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. W niektórych momentach łzy podchodziły do oczów...

to Tyle Polecam wam tę lektury dla zabicia czasu

Offline

 

#3 2013-04-16 15:36:25

jobi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Książki

Polecam książkę Saga o Ludziach Lodu - strasznie wciąga .Sagi jest ponad 40 tomów .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tmbadboys.pun.pl zakład pogrzebowy ochota Studia podyplomowe wolne apartamenty Dziwnów